در سال 2017 خودرو های بسیار زیادی پا به بازار های جهان گذاشتند و توانستند هر کدام برای خود طرفداران بسیار زیادی جذب کنند ولی برخی از این محصولات از بقیه رقبا پیشی گرفتند و توانستند لقب شگفت انگیز را برای خود کسب کنند اگر قرار باشد لیستی از این خودرو ها ارائه شود شاید نام خیلی از محصولات در آن به چشم خورد. ولی در این لیست نیز برخی خودرو ها هستند که طراحی های منحصر به فرد و اطلاعات فنی فوق العاده آن ها را تواسنته آن ها را بالاتر از دیگر محصولات قرار دهد.

سال 2017 برای دنیای خودرو سالی مثال زدنی نام گرفت و در آن محصولات بسیار خوبی به بازار های جهانی ارائه شد ما تصمیم دارین در ادامه فوق العاده ترین محصولاتی که در این سال تولید و به بازار ها عرضه شده است را به شما همراهان معرفی نماییم.

 

رتبه اول این لیست خودرو McLaren F1  ( مک لارن اف 1 ) می باشد که بعد از معرفی موفقت های چمگیری توانست برای خود کسب نماید.

McLaren_f1
McLaren_f1

رتبه دوم این لیست متعلق به خودروی اعجاب انگیز Bugatti Veyron ( بوگاتی ویرون ) می باشد که توانست سرعت 4522 را برای خود ثبت نماید.

bugatti-veyron
bugatti-veyron

رتبه سوم را خودرو Pagani Huayra BC ( پاگانی هوآیرا بی سی ) توانست کسب کند که با طراحی منحصر به فرد  خود و قدرت فنی عالی توانست نام خود را در این لیست قرار دهد

Pagani-Huayra
Pagani-Huayra

رتبه چهارم را خودرو Lamborghini Aventador ( لامبورگینی اونتادور ) توانست کسب کند که یکی از محصولات  تاریخی این شرکت نیز نام گرفت.

Aventador
Aventador

رتبه پنجم این لیست را محصول شرکت پورشه Porsche 918 Spyder ( پورشه 918 اسپایدر ) برای خود به ارمغان  آورد و در این جایگاه قرار گرفت.

Porsche_918_Spyder
Porsche_918_Spyder

رتبه ششم را خودرو کارخانه قدیمی فراری یعنی Ferrari La Ferrari  ( فراری لافراری ) برای خود کسب کرد و در این جایگاه توانست قرار گیرد.

Ferrari LaFerrari
Ferrari LaFerrari

رتبه هفتم نیز از کارخانه مک لارن که محصولش در ابتدای لیست مشاهده می شود می باشد و محصولMcLaren P1 (مک لارن پی 11 ) تواسنت به نام خود ثبت کند.

McLaren_P1
McLaren_P1

رتبه هشتم را خودرو Koenigsegg Agera ( کوئینزگ آگرا ) کسب کرد که یکی از محصولات بی نام و نشان بود که  توانست به خوبی بدرخشد.

Koenigsegg Agera
Koenigsegg Agera

رتبه نهم را خودرو Bugatti Chiron  ( بوگاتی شیرون ) کسب کرد که دومین خودرو از کارخانه بوگاتی می باشد که در این لیست به چشم می خورد.

Bugatti Chiron
Bugatti Chiron

رتبه دهم Aston Martin AM-RB 001  ( آستون مارتین ) می باشد که طراحی فوق العاده ای برای این خودرو کارخانه استون مارتین در نظر گرفته است.

Aston_Martin-AM-RB
Aston_Martin-AM-RB