فوتبالیست ها به چه خودرو هایی علاقه مند هستند؟

با شروع جام جهانی بد نیست نگاهی به خودرو ها مورد علاقه فوتبالیست ها بیاندازید و تنها با یکی از خودرو های مورد علاقه 10 فوتبالیست مطرح دنیا آشنا شوید. همانطور که میدانید فوتبالیست ها با داشتن درآمد های نجومی امکان داشتن چندین خودروی گران قیمت را دارند اما در این مطلب ما به نام بردن یکی از خودرو های آنها پرداخته ایم.

1- کریستین رونالدو – بوگاتی ویرون

بوگاتی ویرون تنها یکی از خودرو های خاص کریستین رونالدو است او پیش از این خودرو هایی مانند فراری ، رولزرویس و چند خودروی خاص دیگر داشته است.

بوگاتی ویرون

2- لیونل مسی – مازراتی MC Stradale

یکی از قدرتمندترین محصولات مازراتی ، نسخه گرن توریسمو MC استرادل است که لیونل مسی یک دستگاه از این خودروی جذاب را خریداری کرده اگرچه به اندازه ی خودروهایی مانند بوگاتی سریع نیست اما خودرویی خاص و خیره کننده ای است.

مازراتی

3-لوییس سوآرز – لامبورگینی مورسیه لاگو

یکی از ده اتومبیل برتر دنیا ؛ لامبورگینی مورسیه لاگو است که برای علاقه مندان به خودرو های اسپرت با نام و شماره ای مخصوص تولید شده و این مدل یکی از جذابترین های سوپر اسپرت است که در گاراژ سوآرز نیز به چشم می خورد.

لامبورگینی

4- آرین روبن – بی ام و 645i

روبن یکی از بازیکنان ثروتمند جهان است یکی از خودرو های این فوتبالیست بی ام و سری 6 میباشد همچنین او نسخه ای لوکس از آئودی A5 را نیز دارد.

بی ام و

5- نیمار – آئودی R8

یکی از خودرو های نیمار ،آئودی R8 هست که اما دیگر خودرو های رنگارنگ این فوتبالیست پورشه، فراری و ولوو میباشد.

آئودی