معرفی خودرو های دو رنگ بازار ایران

خودروساز ها اخیراً در تولید برخی از محصولات خود برای جذاب تر شدن و اینجاد تنوع رنگی در خودرو های هاچ بک و کراس اوور از دو رنگ استفاده می کنند که معمولا این رنگ برای سقف مشکی انتخاب می شود و رنگ بدنه نیز متفاوت است اما گاهاً رنگ های سفید ، نقره ای و قرمز هم برای سقف استفاده شده است. در ادامه شما را با خودرو های با بدنه ای دو رنگ که در بازار ایران نیز وجود دارند آشنا می کنیم :

رنو کپچر ( Renault Captur )

رنو کپچر یک خودروی کراس اوور زیبا و اسپرت است که از طراحی دو رنگ بهره می برد . رنگ سقف ، ستون ها و قاب آینه ها از بقیه رنگ بدنه متمایز است همچنین این خودرو قابلیت سفارشی سازی نیز دارد.

قیمت و مشخصات رنو کپچر

رنو کپچر

تویوتا سی اچ آر ( Toyota CH-R )

تویوتا CHR با دو تیپ بدنه سقف پانورامیک و سقف فلزی عرضه می شود که در صورت پانورامیک بودن قاب به رنگ سیاه و متمایز از رنگ بدنه میباشد و اگر سقف فلزی باشد می تواند رنگ سقف متفاوت نیز باشد.

قیمت و مشخصات تویوتا CH-R

تویوتا CHR

دی اس 3  ( DS3 )

کوچکترین عضو خانواده دی اس نیز از طراحی دو رنگ بهره می برد. DS3 خودرویی در کلاس خودرو های مینی است که با ترکیب رنگ های بسیار متنوعی می توانید آن را سفارش دهید.

قیمت و مشخصات DS3

DS3

مینی ( Mini )

تمام محصولات مینی با بدنه دو رنگ تولید می شوند و بدون پرداخت هزینه اضافی می توانید رنگ خودرو مورد نظر را انتخاب کنید.

قیمت و مشخصات تمام محصولات مینی

mini

ولوو ایکس سی 40 ( Volvo XC40 )

جدیدترین محصول ولوو نیز که جزو خودرو های شاسی بلند کوچک است نیز در دسته ی خودرو های با بدنه ای دو رنگ است .  ولوو XC40 شاسی بلند نیمه لوکسی است که به طور استاندارد با سقف مشکی عرضه می شود اما برای تیپ مومنتوم می توان با پرداخت هزینه ای رنگ های دیگری نیز سفارش داد.

قیمت و مشخصات ولوو XC40

VOLVO XC40